

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 100 µW |
| Operating Mode | 100 µW |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
